redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Bishamber Das Charan Jeet Lal
by Filek     Kwiecień 26, 2010    
(Updated: Czerwiec 22, 2011)
Ocena ogólna 

5.0
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

5.0

Sproszkowana rękawica bokserska

Z tą tabaką miałem styczność tylko raz więc opisać mogę tylko pobieżnie.
Jest to tabaka ziołowa dostępna na terenie Indii i azjatyckiej części Rosji. W Polsce prawie niemożliwa do dostania. Wyprodukowana jest z bliżej nieokreślonego gatunku "czegoś", równie dobrze może to być stare plastikowe krzesło doprawione chlorem. Jest to najmocniejsza tabaka jaką tabaczył mój nos. W smaku nie wyczuwa się żadnych znanych z tradycyjnych tabak zapachów jak nutka czekolady, mentolu etc. Właściwie nie mam zielonego pojęcia jaki to smak. Po zaciągnięciu pozostawia (poza morzem łez, chwilowym bezdechem i lejącym nosem) uczucie jakby wyszło się z basenu, właściwie zaciągnięcie się czystym chlorem właśnie tak sobie wyobrażam.
W brew pozorom nie jest to wszystko dla mnie minusem. Co prawda stworzył to chyba sam szatan, i do końca nie wiem czy wszystkie składniki tej tabaki są legalne w Polsce, lecz daje ona strasznego "kopa". Mocne ocucenie coś jak wstanie z rana i walnięcie się w głowę z całej o ścianę czy niski sufit - od razu stawia na nogi. Przy czym idealnie wręcz oczyszcza zatoki aż do cna.
Największą jej zaletą jest to że puszeczka jest b.duża jak na moc. Mówi sam za siebie fakt iż częstował mnie ją ktoś kto miał od roku tą puszeczkę i nawet połowy nie opróżnił. Jest to związane z minimalnymi ilościami w jakich się ją bierze. Jeśli ktoś lubi wyzwania i natury technicznej (jak sprowadzenie) i mentalnej (odwaga) to szczerze polecam!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-Super mocna
-Oczyszczająca
-Daje "kopa"
-Nigdy się nie kończy
Minusy Tabaki
-Dla większości ludzi za mocna
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2  

Sortowanie 

To write a comment please register or
kozik Napisane przez kozik
Czerwiec 22, 2011
Miałem ją okazję posiadać, niestety bez tabakierki. Zgadzam się z Twoją oceną w pełni. Ostatnio widziałem ją na allegro w cenie ponad 70 złotych, cena lekko odstrasza, ale zastanawiam się czy nie zakupić jeśli za jakiś czas jeszcze będzie...
El Tabakierro Napisane przez El Tabakierro
Grudzień 21, 2019
To nie jest tabaka ziołowa! Co z Ciebie za koneser :P
2 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 2