redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

 
Big Hammer Medicated
Paul Gotard Snuff
by Antagonista     Luty 25, 2014    
(Updated: Kwiecień 15, 2014)
Ocena ogólna 
 
2.9
Ocena smaku 
 
2.5
Ocena opakowania 
 
4.5

Pasykel

Big Hammer Medicated czyli limitowana w nakładzie 200 sztuk tabaka spod znaku Paula Gottarda trafiła w moje ręce chwilę po swojej premierze, limitowana jest na pewno tabakiera ale czy przełożyło się to na walory smakowe?

Tabakiera z jaką mamy do czynienia to metalowa mini piersiówka z breloczkiem którą można dostać na allegro w cenie kilku złotych. Z przodu tabakierki etykieta z rozbitą szybą i nazwa wyrobu, kontretykieta zawiera informacje o producencie i ostrzeżenie o szkodliwości. Mankamentem tej tabakiery jest plastikowa nakrętka nie pasująca do całości, łatwo jest też ją uszkodzić. Pomysł na oryginalną tabakierę jest ale jak przekłada się to na tabaczenie w praktyce? Całkiem nieźle! Dzięki drobnemu zmieleniu tabaka nie zakleszcza się w "piersiówce", przy gwałtowniejszym przechyleniu nie wylatuje też połowa tabaki. Czyli jak na razie całkiem nieźle.

Teraz najważniejsze czyli zawartość opakowania. Zaraz po otwarciu tabakiery w nozdrza uderza silnie mentolowy i delikatnie tytoniowy aromat, wysypujemy szczyptę na wierzch dłoni i oczom ukazuje całkiem ładny widok, jasnobrązowy, bardzo drobno jak to przystało na przedstawiciela medyków tytoń, niestety bez problemu można w nim odnaleźć grubsze kawałki łodyżek tytoniu. Tabaka jest dosyć wilgotna, zbija się w nietrwałe małe grudki. Czas na snuff! I tutaj niestety największe rozczarowanie, tabaka jest strasznie jednowymiarowa, bardzo mocny mentol czy też olejek mentolowy który zakrywa aromat tytoniu i delikatny mdły aromat którego nie potrafię opisać ale jest dobrze znany z medyka firmy Pöschl Tabak czyli Red Bulla. Myślę że każdy kto zażywał ten wie o co chodzi. Dziękuje to by było na tyle, Big Hammer Mediacated nie ma nic więcej do zaoferowania, nie jest to tabaka nie dająca się zażywać ale poza silnym uderzeniem nie najlepszego mentolu nie znajdziecie tu nic więcej, jest pusta, płaska, jednowymiarowa.

Liczyłem na więcej....

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-oryginalna tabakiera
Minusy Tabaki
-jednowymiarowa
-skojarzenia z Red Bullem
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

 
 
Sortowanie 
 
To write a comment please register or