redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Druga odsłona: Jaką tabakę planujesz kupić w najbliższym czasie?

Druga odsłona: Jaką tabakę planujesz kupić w najbliższym czasie? 8 years 1 month ago #2087

• kaczek93
  • kaczek93's Avatar
  • Początkujący tabacznik
  • Thank you received: 3
Witam. Nie znalazłem żadnego podobnego tematu więc postanowiłem założyć taki.
Główną ideą tematu jest wyrażenie tego na jakie tabaki obecnie polujecie lub planujecie zakupić.
Jako twórca tematu powinienem dodać coś od siebie na dobry początek.

A więc lecimy:
-Aecht Arbagerischer Schmalzer*
-Dolakia Swiss Chocolate
-Rumney's Export
- Magnet Peach*
- Braniff Whiskey*
- Stok Banana*
- Stok Strawberry*
-Paul Gotard Chocolate*
-Stok Vanilla*

*Te najważniejsze.

Zapraszam do dyskusji :)

Tako rzecze Kleksekusta: Temat został odchudzony, ale jego idea pozostaje bez zmian.
Chwalimy się tym co planujemy zakupić w najbliższym czasie, dyskutujemy, konsultujemy etc.
Udanych zakupów!
Last Edit: 5 years 8 months ago by Kleks.
The administrator has disabled public write access.

Druga odsłona: Jaką tabakę planujesz kupić w najbliższym czasie? 5 years 2 months ago #18419

• Nitzo
  • Nitzo's Avatar
  • Redaktor serwisu
  • Thank you received: 158
Ja stawiam na to co znane i wypróbowane, w najbliższym czasie zamierzam kupić:
Viking Dark
SG Kendal Brown
GH Kendal Brown

Oczywiście w dużych opakowaniach
Do tego Braniff Whisky, pewnie jakiś snuff Bernarda i jakieś kwiatkowe PG/Dholakie.

Druga odsłona: Jaką tabakę planujesz kupić w najbliższym czasie? 5 years 4 days ago #19852

• Alaundo
  • Alaundo's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 71
Czy ktoś z was kupił albo zamierza kupić którąś z tabak Mullins & Westley od Snuff Spirita? Cena jest dużo niższa niż kiedykolwiek wcześniej w Polsce ale nadal wysoka. Zastanawiam się czy warto wydawać te 38zł. Myślałem nad jakąś SP, więc Mature Crumbled, Particular albo Jock's Choice. Co doradzacie?

Druga odsłona: Jaką tabakę planujesz kupić w najbliższym czasie? 5 years 4 days ago #19855

• Karaś
  • Karaś's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 42
kup każdą, raz się żyje

Druga odsłona: Jaką tabakę planujesz kupić w najbliższym czasie? 5 years 4 days ago #19871

• ralf-p
  • ralf-p's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 65
Mullinsa prędzej czy później kupie na pewno :)Doradzać w ich kwestii cięzko bo zadnej nie zażywałem nigdy :/ Ale prędzej z fajkowa wezmę F&T Santo Domingo i dwa Toque - Quit i Ice Snus :)

Druga odsłona: Jaką tabakę planujesz kupić w najbliższym czasie? 5 years 4 days ago #19879

• Alaundo
  • Alaundo's Avatar
  • Miłośnik tabaki
Nie chcę kupować zupełnie w ciemno. Jakiekolwiek kryterium wyboru by się przydało.
Z drugiej strony bardzo ciekawią mnie nowe puszkowe SG na Fajkowie: Cob Dark, Christmas Special, Bouquet, X Blend i może coś z F&T - Princes, Princes Special albo Macouba.

Druga odsłona: Jaką tabakę planujesz kupić w najbliższym czasie? 5 years 3 days ago #19883

• ziomoziomal
  • ziomoziomal's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 54
Na samym początku mojej przygody z tabakami dostałem od sprzedawcy próbkę F&T - Princes, była to wspaniała tabaka, idealnie wyważony aromat, słodki zapach wraz z przystępnym zmieleniem charakteryzowały ten tytoniowy pył. Postanowiłem kupić Princes, jednak aromat okazał się zupełnie inny. Być może sprzedawca pomylił się i dał mi Princes Special, który za jakiś czas planuję kupić jak tylko opróżnię kilka innych tabak.

Za to Princes wydaję się być dobrą tabaką, zmielenie drobne jednak nie jest to pył jaki znamy z WoSów, średnio wilgotna niezbijająca się w grudki o wyraźnym aromacie róży.

Puszkowanych SG mam dość co najmniej na rok.
The following user(s) said Thank You: Alaundo

Druga odsłona: Jaką tabakę planujesz kupić w najbliższym czasie? 4 years 11 months ago #19958

• Alaundo
  • Alaundo's Avatar
  • Miłośnik tabaki
Wybór padł na Mature Crumbled. Gdybym kupił puszkowe SG pewnie z ciekawości wszystkie bym otworzył a mam jeszcze kilka do zrecenzowania. Mullins oczywiście trafi na listę priorytetów recenzenckich jak tylko do mnie dotrze.

Druga odsłona: Jaką tabakę planujesz kupić w najbliższym czasie? 4 years 11 months ago #20007

• Shamo
  • Shamo's Avatar
  • Początkujący tabacznik
  • Thank you received: 1
Żałuje że nie zabrałem się za to przed weekendem majowym ,ale... Planuje kupić:
- Schmalzler Doppelaroma
- Viking Brown

I chciałbym też coś od Toque ,ale nie mogę się zdecydować pomiędzy grapefruit ,a peach. Którą byście wybrali?

Druga odsłona: Jaką tabakę planujesz kupić w najbliższym czasie? 4 years 11 months ago #20008

• Karaś
  • Karaś's Avatar
  • Miłośnik tabaki
Toque Peach przywodzi na myśl Nestea, ale bez chemii. Grapefruit nie próbowałem, ale aromat Pomegranate mnie nieco bawi. Nie wiem czemu. Taki Skittlesowy trochę, wesoły.

Ale zamiast Doppelaromy wziąłbym Sudfruchta. Choć mógłbyś się pokusić o obie dla porównania, przy czym polecam przesypanie z saszetki do innego pojemnika.

Druga odsłona: Jaką tabakę planujesz kupić w najbliższym czasie? 4 years 11 months ago #20009

• Shamo
  • Shamo's Avatar
  • Początkujący tabacznik
  • Thank you received: 1
W zasadzie myślałem o Sudfrucht ,ale zawsze chciałem spróbować dobrej tabaki o aromacie banana ( A niestety dane było mi tylko próbować Samuel Gawith Banan ,który całkowicie mnie rozczarował ) więc Doppelaroma zostaje.

Druga odsłona: Jaką tabakę planujesz kupić w najbliższym czasie? 4 years 11 months ago #20011

• Taxi
  • Taxi's Avatar
  • Tabacznik
  • Thank you received: 5
Ja myślę o zamówieniu Firedance + JIP! albo BDF + JK Orange i nie wiem na który zestaw się zdecydować ;c
The following user(s) said Thank You: Anapolon

Druga odsłona: Jaką tabakę planujesz kupić w najbliższym czasie? 4 years 11 months ago #20013

• Anapolon
  • Anapolon's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 29
Firedance bardzo dobra ale słodka, choć nie tak słodka jak Kaufbeurer Steigerprise, BDF bardzo dobra, jedna z moich ulubionych. Ja się zastanawiam nad kupnem Mulinsa o ile jeszcze jest w ofercie pana Michała.
The following user(s) said Thank You: Taxi

Druga odsłona: Jaką tabakę planujesz kupić w najbliższym czasie? 4 years 11 months ago #20014

• Taxi
  • Taxi's Avatar
  • Tabacznik
  • Thank you received: 5
I ja bardzo lubię czuć słodkości w nosie :) Póki co mam Postilliona to zakup kolejnego szmalca można odłożyć na późniejszy termin. Firedance strasznie kusi a na dodatek miałbym przełamnie w postaci JIP! ( nie mam nic odświeżającego w domu oprócz psikacza do WC i zimnego piwa w lodówce ) i póki co skłaniam się bardziej opcji z Firedance, ale mam jeszcze parę dni aż SnuffSpirit wróci z urlopu :)

Druga odsłona: Jaką tabakę planujesz kupić w najbliższym czasie? 4 years 11 months ago #20016

• Karaś
  • Karaś's Avatar
  • Miłośnik tabaki
JK Orange powinna być wzorem dla wszystkich producentów na czym powinna polegać tabaka owocowa - na dominującym zapachu tytoniu okraszonym - a nie przytłumionym - danym owocem, w tym wypadku pyszną soczystą pomarańczką.

Druga odsłona: Jaką tabakę planujesz kupić w najbliższym czasie? 4 years 3 weeks ago #21517

• Alaundo
  • Alaundo's Avatar
  • Miłośnik tabaki
Pojawienie się tabak Rosińskiego, najpierw w Fajkowie, a teraz u SnuffSpirita, nie wywołało większego poruszenia na forum, jakby to nikogo nie obeszło. Nie mogłem się doczekać, aż będą u nas dostępne, a teraz nie mogę się doczekać kiedy trafi do mnie jedna z nich - Goldapper. Na razie planuję jedną ze względu na zaporową cenę ale chętnie kupiłbym jeszcze przynajmniej trzy inne. Czy ktoś z was zamierza spróbować którejś tabaki z Frankfurtu nad Odrą?
The following user(s) said Thank You: Anapolon

Druga odsłona: Jaką tabakę planujesz kupić w najbliższym czasie? 4 years 3 weeks ago #21518

• Anapolon
  • Anapolon's Avatar
  • Miłośnik tabaki
W nawale spraw i obowiązków nawet nie śledziłem co pojawia się na rynku, ale dzięki takim ludziom jak Ty mogę być spokojny, sam jestem ciekaw wyrobów zza Odry, więc możliwe że coś zakupie. Dzięki

Druga odsłona: Jaką tabakę planujesz kupić w najbliższym czasie? 4 years 3 weeks ago #21519

• Filek
  • Filek's Avatar
  • Historyk tabaczny
  • Thank you received: 248
Od dłuższego czasu mam w planach kupić sobie "polskie" gatunki od tego wytwórcy: Driesener i Stargarder. Najpewniej na początku kwietnia sprawię sobie taką przyjemność.

Druga odsłona: Jaką tabakę planujesz kupić w najbliższym czasie? 4 years 3 weeks ago #21520

• Anapolon
  • Anapolon's Avatar
  • Miłośnik tabaki
Tak więc zamówienie złożone, oczekuje z niecierpliwością na Berliner Luft i Uckermarker.

Druga odsłona: Jaką tabakę planujesz kupić w najbliższym czasie? 4 years 3 weeks ago #21521

• ziomoziomal
  • ziomoziomal's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 54
Rosińskiego możecie brać w ciemno.

Jakby mi ktoś nie wierzył że kupiłem i mam jego tabaki, dziwnie akurat te o których piszecie. Wiecie co dobre ;)
Attachments:
  • Attachment This image is hidden for guests. Please log in or register to see it.
Last Edit: 4 years 3 weeks ago by ziomoziomal.
The following user(s) said Thank You: Alaundo

Druga odsłona: Jaką tabakę planujesz kupić w najbliższym czasie? 4 years 3 weeks ago #21524

• Malice
  • Malice's Avatar
  • Początkujący tabacznik
Również miałem przyjemność spróbować Rosińskiego. Bardzo przyjemna tabaka, ale również i specyficzna. Mi początkowo przypominało trochę siano, jednak z każdą kolejną szczyptą nabiera rumieńców. Po moich poprzednich tabakach jest to zdecydowanie przyjemna odmiana.

Druga odsłona: Jaką tabakę planujesz kupić w najbliższym czasie? 3 years 8 months ago #21624

• Antagonista
  • Antagonista's Avatar
  • Miłośnik tabaki
  • Thank you received: 73
Rosińskiego chciałbym kupić, ale jakoś nie mogę się zdecydować... Dwie tabaki to już stosunkowo spory wydatek. ^^'

Zamiast tego mam Ozonę Aromatic i Smiths and sons: Town Clerk i White Cardinal. Właśnie przyszły...
Last Edit: 3 years 8 months ago by Antagonista.

Druga odsłona: Jaką tabakę planujesz kupić w najbliższym czasie? 3 years 7 months ago #21627

• Anapolon
  • Anapolon's Avatar
  • Miłośnik tabaki
Od Rosinskiego mam Berliner Luft i Uckermarker, są bardzo dobre, pierwsza to aromat bergamotki i pieprzu a druga ma dymny aromat. Obie tabaki na dobrym tytoniu. Możesz kupić te w plastikowych małych probówkach, wtedy ich cena tak nie powala na kolana.
Time to create page: 0.185 seconds