redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Snus

Snus, dipping, tytoń do żucia 3 years 3 months ago #21671

• Nekroskop
  • Nekroskop's Avatar
  • Zaawansowany tabacznik
  • Thank you received: 17
Od czasu do czasu mam okazję skosztować snusa. Staram się niezbyt często z tej okazji korzystać bo wciąga strasznie. Ekonomicznie też nie jest...
Z moich ulubionych to w ostatnim czasie Jacobsons Melon i Epok Melon. Zaprawdę pyszności!
The administrator has disabled public write access.

Snus, dipping, tytoń do żucia 3 years 3 months ago #21674

• Waszka
  • Waszka's Avatar
  • Tabacznik
  • Thank you received: 1
To i ja się pochwalę zakupem.
Dzisiaj nabyłem:
THUNDER WINTERGREEN EXTRA STRONG WHITE PORTION
EPOK MINT

Napiszę coś więcej jak przesyłka już do mnie dotrze :)

Snus, dipping, tytoń do żucia 3 years 1 month ago #21723

• Waszka
  • Waszka's Avatar
  • Tabacznik
  • Thank you received: 1
Przesyłka dotarła już dawno. Nie chwaliłem się jednak gdyż pierwsze wrażenie było zbyt pozytywne bym mógł wypowiedzieć się na temat snussa obiektywnie.
Teraz, po skończeniu obu opakowań myślę, że mogę coś od siebie dodać.
Euforia jednak pozostała - używka jak najbardziej przypadła mi do gustu i jestem pewien, że zamówię kolejne porcje. Wybór smaków, mocy i rodzajów tytoniu jest na tyle duży, że szybko się nie znudzi. Uczucie kręcenia w głowie nie zawsze jest intensywne. Porównać to można do spożycia alkoholu gdzie w zależności od dnia i samopoczucia różna ilość wywołuje ten sam efekt. W przypadku snussa efekt "upojenia" trwa krótko - 15 do 20 minut i człowiek jest jak nowy. W przypadku przedawkowania występuje odruch wymiotny. Ten sam odruch miałem gdy próbowałem trzymać snuss gdziekolwiek indziej niż pod górną wargą. Ślina jest wtedy bardzo gorzka i mi od razu robi się niedobrze.

Dotychczas próbowałem tylko smaków miętowych dających uczucie chłodu podobne do tego w niektórych gumach do żucia. Dam znać jak spróbuję czegoś nowego :)
Time to create page: 0.141 seconds