redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg
Welcome, Guest
Username: Password: Remember me

TOPIC: Początkujący

Początkujący 2 weeks 5 days ago #21884

Witam :)
z racji tego że jestem nowy proszę o wyrozumiałość :) trochę przeglądałem już forum, ale mam dalej takie kilka pytań :)
zacznijmy od tego ze przygodę z tabaką zacząłem od jakiegoś miesiąca po kilku letniej przerwie.
Zakupiłem produkt Pöschl JBR Wintergreen, bardzo fajna i przyjemna tabaka według mnie.
Moje pytanie brzmi co byście mi polecili kolejnego, coś wartego uwagi. Na chwile obecną przeglądałem forum i znalazłem kilka nazw które mnie zainteresowały
Dr Rumney's Mentholyptus (ta mnie najbardziej zaciekawiła, ponieważ ma sporo dobrych opinii )
Toque Menthol
L.260
Aecht Altbayerischer Schmalzler
Packard's Club

czy te wybory są trafne jak na początkującego, czy lepiej przetestować coś innego?
pozdrawiam
The administrator has disabled public write access.

Początkujący 2 weeks 2 days ago #21887

• Filek
  • Filek's Avatar
  • Historyk tabaczny
  • Thank you received: 244
Ktoś tutaj ma dobrze zaopatrzoną trafikę albo chęci na zakupy w zagranicznych sklepach :)

Początkujący 2 weeks 2 days ago #21888

I tutaj własnie jest ten problem :D ostatnio przeszedłem się do trafiki i się rozczarowałem :) w takim razie co innego polecacie dostępnego w PL sklepach :)

Początkujący 2 weeks 1 day ago #21889

• Filek
  • Filek's Avatar
  • Historyk tabaczny
  • Thank you received: 244
Tak troszkę z uśmiechem na twarzy pisałem poprzednią wiadomość, bo dawno nie było u nas takich pytań - szczególnie w tak niewygodnym roku dla miłośników tytoniu. Z racji tego, że wracasz do tabaki po dłuższej przerwie chciałbym Ciebie poinformować, że od jakiegoś czasu funkcjonuje nowa ustawa dot. tytoniu, w której m.in. jest zakaz sprzedaży tegoż wyrobu przez internet oraz odpowiednie obostrzenia dot. wprowadzenia do obrotu produktu na rynek. Szczerze powiedziawszy nie mam bladego pojęcia do teraz jest dostępnego na rynku. W większości sklepów znajdziesz pewnie resztki do wyprzedania. Jak mam być szczery to weź jakąkolwiek tabakę. Świat tabak jest tak różnorodny i bogaty w wiele ciekawych produktów, że warto poznać go ot tak, bez patrzenia na opinie innych.

Swoją drogą gdzie zdobyłeś Pöschl JBR Wintergreen?

Początkujący 2 weeks 1 day ago #21890

rozumiem :) to przetestuje kilka jakiś które rzucą mi się w oczy :)

a Wintergreen kupiłem w Częstochowie w trafika corner, ostatnia sztuka się uchowała :) udany zakup i bardzo ciekawy, polecam :)
Time to create page: 0.139 seconds