redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

iTabak.pl
iTabak.pl Hot
Sklepy internetowe
by Administrator     Styczeń 16, 2011    
Ocena ogólna 

4.4
Asortyment 

4.0
Ceny 

5.0
Przebieg transakcji 

4.5
Informacje o produkcie 

2.0

itabak.pl i iTabak_pl na Allegro

Śmiem twierdzić, że jest to najtańszy sklep z tabakami (i produktami tytoniowymi) w internecie. Szczególnie warto u nich zakupić wyroby firmy Bernard (najtaniej w sieci). Jako jedni z dwóch znanych mi sklepów mają w ofercie Hedgesa L.260 - taniej niż u konkurenta. Gwoli dziennikarskiej uczciwości nadmienię, że linię produktów McChrystalsa mają najdrożej ze wszystkich znanych mi sklepów.

Asortyment tabak duży, jest w czym wybierać. Mają kilka aromatów Fribourg&Treyer czy Molens de Kralingse niedostępnych u innych (przynajmniej ja nie znalazłem). Można u nich nabyć produkty firmy Toque, nie taki duży wybór jak w fajkowo.pl, ale zawsze to jakiś plus. Opisy tabak praktycznie nie istnieją lub jest to jedno zdanie.

Koszt wysyłki to 9zł. Realizacja moich trzech czy czterech dotychczasowych zamówień (nie tylko tabaki) była sprawna, przesyłki dotarły nieuszkodzone.

Co do jakości i szybkości kontaktu, to nie mogę się wypowiedzieć nigdy nie miałem potrzeby kontaktowania się z tym sprzedającym. Kupowałem wyłącznie bezpośrednio w ich sklepie internetowym, nigdy przez Allegro.

Najbliższe zamówienie robię u nich, polecam.

Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or