redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

iTabak.pl
iTabak.pl Hot
Sklepy internetowe
by Administrator     Styczeń 16, 2011    
Ocena ogólna 

4.5
Asortyment 

4.5
Ceny 

5.0
Przebieg transakcji 

4.0
Informacje o produkcie 

2.0

itabak

Robiłem już 2 zamówienia z tej strony i jestem zadowolony z owego sklepu. Mają dość szeroki asortyment, jednak wadą jest brak jakichkolwiek tabak od Synchro czy też Paula Gotarda, ale i tak ilość oferowanych produktów jest spora. Oczywiście, z każdej firmy brakuje paru egzemplarzy, jednak nie jest źle. Największą zaletą są ceny w owym sklepie, ponieważ ich hasło o prawdopodobnie najtańszych wyrobach tytoniowych w internecie nie mija się znacząco z prawdą. Wadą jest praktycznie brak opisów tabak, jednak w sieci, np. na tej stronie, można uzupełnić braki w wiedzy nt. tabak.

Co do kontaktu, kuleje on mocno. Raz wysłałem pytanie w sprawie mojego zamówienia, jednak nie doczekałem się nigdy odpowiedzi, lecz stosunkowo niskie koszty przesyłki(zawsze robiłem większe zamówienia) oraz imponująca szybkość wysyłki całkowicie zamazują te niedoskonałości w kontakcie. Wysyłki pakowane są dość dobrze, także nie mam żadnych zastrzeżeń co do stanu dochodzących do mnie tabak.

Ów sklep mogę szczerze polecić, myślę, że jeszcze nie raz z jego usług skorzystam.

Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or