redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Chapman Cherry
Joh. Wilh. von Eicken GmbH
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

2.4
Ocena smaku 

2.5
Ocena opakowania 

2.0

Żegnaj kraino kwitnącej wiśni...

Czasami w recenzjach trzeba być brutalnym. W końcu nie po to jest skala ocen od jedynki, żebym stosował ją od czwórki. A Chapman Cherry mi nie podchodzi i basta!
Dobra trochę o niej: dostałem w gratisie wieki temu i gdzieś mi się zapodziała. Całkowicie zapomniałem, że kiedyś coś takiego miałem, a w sklepach już nie dostępna, więc "pa pa" nigdy nie zobaczę cię już za sklepową szybą...
Aż tu- brat znalazł ją po długiej nieobecności i to na dworze. Pewnie i tak nie będzie się już nadawać do niczego poza wystawką na półce (w dodatku była bez zawleczki).
A tutaj hicior, smakuje lepiej niż pamiętam! Czyli wciąż źle...
Jakbym bardziej wiśnie wyczuwał (a może mi się nos wykształcił?); i tak jakby mniej spływała... Albo mi się to uraja :p
Jest średnio wilgotna i średnio zmielona- dość przyswaja lnie się ją wciąga.
Pudełko to tragedia. Znaczy tak- spotykałem się z gorszymi, ale po pierwsze- jest nieszczelne. Przydarzyła mi się już tabaka luzem w kieszeni.
Naklejki- odklejają się. Zamknięcie łatwo i szybko odpadła i...
Do diaska, jeśli tabaka jest już otwieralna (a ta jest) to niech otwiera się w taki sposób, żeby nie było trzeba drzeć naklejek.
Poza tym- pudełko pasuje do typu tabaki i jest wizualnie nie najgorsze.

Tak wypadło, że recenzuje w tłusty czwartek więc tabaka jak najbardziej pasuje do pączków. Jak się komuś poszczęści to przy spływie można uzyskać trochę dodatkowego dżemu ;) Hehe

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Cena;
- Moc.
Minusy Tabaki
- Spływ;
- Tabakiera;
- Tytex w niezbyt ciekawej otoczce;
- Już nie powróci... (?)
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or