redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Fruit Mix
Fruit Mix Hot
Paul Gotard Snuff
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Lipiec 16, 2010)
Ocena ogólna 

4.8
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

4.0

Paul Gotard Fruit Mix

Kiedy byłem bardzo małym chłopcem (wbrew obiegowej opinii dinozaurów już wtedy na świecie nie było) miałem nieco starszego ode mnie kolegę imieniem Piotrek. Ów kolega pewnego razu wyniósł na podwórko dziwny, czarny przedmiot w kształcie cylindra i nakazał, abym przyłożył jeden koniec do oka i spojrzał w niebo. Dla pięcioletniego dziecka pierwsze spotkanie z kalejdoskopem było magicznym doznaniem. Pamiętam, że nie mogłem się oderwać od tej zabawki, nawet się obraziłem na Piotrka, kiedy nie chciał mi jej pożyczyć. Nie odzywałem się do niego przez jakieś 2 godziny co dla dzieciaka w moim wieku było czasem zbliżonym do wieczności. Co niektórzy z Was pomyślą sobie: „No tak, Jelcynowi już kompletnie odbiło na stare lata, wspominki nam tu urządza, zamiast o tabace prawić”. Jednak w tym szaleństwie jest metoda, a owe szaleństwo wywołane zostało przez obcowanie z kolejnym z Pauli Gotardów, jakie dostałem w paczce od Synchro. Chodzi tu oczywiście o sławnego Fruit Mixa.

Na temat tabakiery nie będę się rozpisywać, wszak widzieć jednego Paula, to widzieć wszystkie. Szczelna, praktyczna, solidna, czego chcieć więcej?

„Radfordowska” tabakiera skrywa przed nami stosunkowo jasny i suchy tytoń o raczej średnim zmieleniu. Muszę jednak ostrzec, iż mój egzemplarz może być już nieco podwietrzały.
Jednak tabakiera, zmielenie, barwa tytoniu i inne parametry są jedynie opakowaniem, owym czarnym cylindrem, tworzącym obudowę kalejdoskopu.

Aromat moi mili, aromat jest sercem tego magicznego urządzenia nazwanego dla niepoznaki Fruit Mix. Zmienność, ulotność, dynamizm - te trzy wyrazy najlepiej oddają całą istotę tego produktu. Feria owocowych smaków nie ma końca. Wiśnia, malina, następnie brzoskwinia, truskawka, powrót do wiśni, morela, znów malina. I tak jak w prawdziwym kalejdoskopie odczucie każdego z nich jest niezwykle krótkotrwałe, ulotne, jedno gładko przechodzi w drugie. Myślimy, że już złapaliśmy wisienkę, a ona wymyka nam się z rąk, niby już chwyciliśmy kawałek brzoskwini, a na jej miejsce wskakuje truskawka. I tak w koło Macieju.

Fruit Mix od Paula Gotarda to niezwykle dynamiczna tabaka, która co rusz zaskakuje nas czymś nowym. To schłodzony mentolem owocowy koktajl, który potrafi nie tylko orzeźwić, ale także zainteresować i przykuć do siebie na dłużej praktycznie każdego tabaczarza. Po prostu jeden z tych wyrobów, których trzeba spróbować.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- niezwykle dynamiczna
- wspaniały, wielowątkowy aromat, który pozwala "wsiąknąć" na dłużej
- delikatna dla nosa, łatwo się zażywa

Minusy Tabaki
- dla niektórych może okazać się ociupinkę za słodka
- nie jest to codzienna tabaka, lepiej ją sobie dozować
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or