redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

 
Ozona Spearmint
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Kwiecień 11, 2010)
Ocena ogólna 
 
4.0
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Ozona Spearmint

Aromat:
Wyobraźcie sobie babciny ogród, świeci słoneczko, pszczoły uwijają się, by czym prędzej zebrać nektar z kwiatów i wrócić z nim do ula. W ogrodzie pełno jest kwiatów, są drzewa owocowe, krzewy ozdobne i zioła wszelakie. Wyobraźcie sobie dorodną mięte i wyobraźcie sobie, jak zrywacie najmłodsze listki i powoli rozgryzacie je w zębach. Właśnie taki aromat ma ta tabaka. Prawdziwej, soczystej, lekko słodkiej mięty. O żadnym mentolu nie ma tu mowy, tylko ten wspaniały, orzeźwiający zapach tego jakże wspaniałego zioła.

Zmielenie:
Niby standardowy Pöschl, ale jednak nieco drobniej mielona i nieco suchsza od swej siostry Ozony Cherry czy np takiego Gletschera.

Tabakiera:
Niby to samo co w Ozonie Cherry. A jednak. Tabakierka Spearminta jakoś tak lepiej wygląda. Ta zieleń naklejki jakoś tak lepiej się komponuje z bielą tabakiery.

Podsumowanie:
Hmmm jest to ewenement wśród tabak, gdyż niewiele z nich jest miętowych(wszak większość to mentolówki), tak więc warta spróbowania. Wspaniale orzeźwia, dobra zarówno dla początkujących, jak i starych wyjadaczy. Jedyny mankament to to, że po dłuższym czasie jej aromat może się niestety znudzić.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Wspaniale odświeża
- Przyjemna dla oka tabakiera
- Całkiem niezła mięta
Minusy Tabaki
- na dłuższą metę potrafi być nużąca
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

 
 
Sortowanie 
 
To write a comment please register or