redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Jubiläums Snuff
Bernard Tabak
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

5.0
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

5.0

Jubileuszowy geniusz

Opakowanie nie jest jakieś szczególnie wymyślne, ale doskonale oddaje surowość tej tabaki. Przynajmniej tą początkową, związaną z potężnym uderzeniem kamfory. Ale po kolei.
Tabaka jest typowo brązowa, bez żadnych przechyłów w stronę bardziej jasnego, lub bardziej ciemnego tytoniu. Zbija się wyraźnie w nierówne grudki, co spowodowane jest jej wilgotnością, którą oceniłbym jako średnią. W każdym bądź razie jak do tej pory jest perfekcyjnie, bo dzięki temu, że nie jest wysuszona na wiór, nie podrażnia mojej śluzówki.
Nasypujemy malutki kopczyk, bierzemy do nosa i pierwsze co uderza, to wspomniany potężny kop kamfory. I gdyby to była zwykła tabaka to w tym miejscu recenzja by się kończyła. Jednak tak nie jest.
Kiedy przechodzi już fenomenalne kamforowe uderzenie, wyłaniają się nowe smaki. Tutaj być może nie wszyscy się ze mną zgodzą, ale ja najwyraźniej czuje tutaj świetny śmietankowy aromat, z ledwie wyczuwalnym ziołowym dodatkiem (choć to może być aromat tytoniu), a kamfora nadal pozostaje w tle, przyjemnie chłodząc nos.
Ogólnie są to podobne doznania jak w świeżym Wiesn Snuff (ostatnio kupiłem jakiegoś zwietrzałego i jest kiepski), może trochę mniej słodkie, a bardziej kamforowe.
Dla mnie stała się tabaką codzienną, nie nudzi i szczerze, nie powiedziałbym, że kiedyś się znudzi.
Polecam każdemu.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- mocne kamforowe uderzenie, które jednak nie dominuje nad pozostałymi aromatami
- śmietanka!
- tytoń
- przyjazna dla nosa
- w ogóle jedna z najlepszych tabak
Minusy Tabaki
- nie ma
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or