redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

 
Gawith Apricot
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Marzec 06, 2011)
Ocena ogólna 
 
5.0
Ocena smaku 
 
5.0
Ocena opakowania 
 
5.0

Gawith Apricot

Aromat:
Jak sama nazwa wskazuje Apricot - morela. I tu zaczynają się schody, gdyż jedni tę morelę czują, inni nie za bardzo. Ja po otwarciu i pierwszym zażyciu wyczułem ją od razu - jak widać tabaka nie stępiła mego węchu. Oprócz tej lekko stłumionej moreli czuć mentolowe zacięcie tego produktu. Nie ma to jak połączenie mentolu i owocu. Generalnie rzecz biorąc przyjemny aromat, choć w moim odczuciu mentol jest ciut za mocno wyeksponowany.

Zmielenie:
Mamy do czynienia z niemieckim wyrobem, tak więc dostajemy wilgotny, ciemnobrązowy proszek o dość grubym zmieleniu (bardzo podobnym do zmielenia Ozony Spearmint). Zauważyłem także, że tabaka ta lubi zbijać się w grudki, czasami całkiem pokaźne.

Tabakierka:
Gustowna czerń, zmodernizowany wygląd i kontrastujący biały, gotycki napis - czyste piękno. Połączenie prostoty wykonania z kunsztownym zdobieniem. Efektu dopełnia złoty napis "Apricot" i gwiazdki tej samej barwy. Tabakierka wykonana z dobrej jakości plastyku, ładnie leży w kieszeni za sprawą zaokrąglonych kantów. Ogółem rzecz biorąc porządny wyrób.

Podsumowanie:
Bardzo dobra tabaka, intrygujący aromat, duża dostępność i ogromna moc. Przez wielu otaczana swoistym kultem, dla innych jest synonimem słowa tabaka, a dla mnie to po prostu wyrób, którego trzeba choć raz spróbować, żeby móc o sobie mówić per "tabacznik".

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Tabaka "kultowa"
- Specyficzny, niezapomniany aromat
- Wyjątkowa dostępność
- Nieźle odświeża
- Potrafi kopnąć
- Zawsze się do niej wraca
Minusy Tabaki
- Czasami kopie zbyt mocno
- Może podrażniać nos
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

 
 
Sortowanie 
 
To write a comment please register or