redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Violet
Violet Hot
McChrystal's
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

4.0
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

4.0

PŁYN DO PŁUKANIA TKANIN

Kiedy naszła mnie ochota coś zrecenzować, sięgnąłem do mojego kartonu o dwa McChrystal'e w plastikach i nieźle musiałem wymęczyć mój wzrok, aby odczytać pozostałości napisów na wynoszonych już w kieszeniach spodni pudełkach.

"Violet" niech będzie. Zacznijmy od pudełka, o którym już wspomniałem jak wiemy kryształki występują w dwóch wersjach opakowania fiołek trafił mi się akurat w plastiku i w sumie dobrze... Tabake jak najbardziej da się ciągnąć po wysypaniu na rękę. Zmielenie nie jest przesadne. Ale pudełeczko ma też minusiki- ściera się napis na etykiecie, może być nieszczelne, ale... da się go otworzyć całkowicie, co z pewnością jest plusem.

Wysypmy... Kolor jasnobrązowy, ale widać w nim jasne punkciki, jakby opiłki drewna.
Nie jest ona pyłem i po wciągnięciu absolutnie nie wlatuje do gardła, po wciągnięciu... A przed? Znam ten zapach i on trochę psuje wrażenie całej tabaki, bo znam go z płynu do płukania!
Skąd płyn do płukanie w tabace? Zmieńmy tok myślenia i zapytajmy się raczej skąd znamy zapach fiołka? W podróżniczych marzeniach mam chodzenie po alpach i wąchanie tych rzekomo najwspanialej pachnących. Ale na dzień dzisiejszy? Mocny zapach fiołka mogę znać tylko z chemicznych produktów, więc to nie "Violetka" powinna mi się kojarzyć z płynem do tkanin, co tenże płyn z samym fiołkiem :p

Smak jest słodki, wonny, dość utrzymujący się w nosie. Nie jest to skomplikowany aromat. Jest jednobarwny wcelowany tylko i wyłącznie w fiołka. I muszę przyznać, że rzeczywiście mi się podoba. Więc co tu dużo pisać- lepiej zażyć (co właśnie robię)
Na pewno polecam spróbować jej każdemu kto szuka niekonwencjonalnej tabaczki.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Nietypowa,
- Odpowiednie zmielenie,
- Jedyny w swoim rodzaju zapach,
- Cena
Minusy Tabaki
- McChrystalowskie pudełko (ja trafiłem na plastikowe);
- Kojarzy się trochę "chemicznie" w komentarzu tłumacze dlaczego
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or