redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Mild Lemon
McChrystal's
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

3.9
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

3.5

Pierwsza Cytryna

Moją przygodę z tabakami rozpocząłem stosunkowo niedawno a Mc chystal's mild lemon była to jedna z moich pierwszych tabak. Skromna puszeczka w której kryje się 4 gramy tabaki bardzo ładnie się prezentowała kusząc by zajrzeć do środka w celu skosztowania. Gdy otworzymy tabakierę zobaczymy dość jasny tytoń zmielony na proszek. Jest to bardzo sucha tabaka która nie wszystkim przydanie do gustu. Musiałem się przyzwyczaić do tak tej suchej tabaki, jednak kiedy to już się stało mogę się cieszyć jej aromatem. pierwsze skojarzenie które nasunęło mi się po spróbowaniu tego produktu była cieplutka cytrynowa herbatka. Wyczuć można w niej subtelną nutę delikatnej cytryny bardziej przypominający suszoną cytrynę niż świeżą kwaśną cytrynę jednak dla mnie to zaleta. Doskonale jest wieczorkiem poczytać sobie książkę, zażyć tej tabaki popijając gorącą herbatą. Niestety trzeba to robić dosyć często ponieważ aromat bardzo szybko uchodzi z nosa jednak jest tego warta.
Tak bardzo spodobała mi się ta tabaka że postanowiłem sobie kupić kolejne opakowanie tym razem większe plastikowe. I tu cały czar prysł. Tak jak przy metalowym opakowaniu nie było się do czego przyczepić tak w plastikowej tabakierze nie ma nic co mogło by przykuć wzrok. Ta tabakiera mówiąc wprost odstrasza do skosztowania tego co w środku. Jest tandetna i nieszczelna, na tyle że wysypuje się z niej tabaka nawet jak jest teoretycznie zamknięta.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki

- bardzo dobra
Minusy Tabaki
- tabakiera - tandetna
-szybko ulatnia się z nosa
- dla niektórych może być za sucha
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or