redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Alpen Prise
Swedish Match
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

4.2
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

5.0

Alpejskie niebo nad górami

Są takie tabaki, które kojarzą mi się z podróżami i niechybnie należy do nich właśnie Alpen Prise. Przeszła bowiem ze mną pielgrzymke do Częstochowy i pojechała na rowerze w góry i na Słowacje (niestety nie w Alpy...) a najśmieszniejsze że całą drogę u jej boku były ze mną tylko standardowa Gawitka i róg kaszubskiej tabaki, także zdążyłem ją dobrze poznać, pokochać, znienawidzić...

I co mogę powiedzieć na pewno mam o niej lepsze zdanie niż moi przedmówcy i zaskoczyła mnie tak słaba jej ocena, bo sam mógłbym ocenić smak nawet na 4,5; ale nie zrobie tego bo pozostaję to "NIC WIĘCEJ" jest dobra, ale -||-; jest świetna, ale -||-...

I tak to w skrócie wygląda- pokochałem Alpen Prise ale nie potrafiłbym wycisnąć z niej nic więcej, bo w jej smaku brakuje magii i wyjątkowości :p Pewnie nie mnie jednemu jako skojarzenie nasuwa się niebieski Gletscher ze sklepowego standardu i tego mogłem się obawiać, bo jeśli chodzi o ww. to jest to tabaka, która bardzo mi zbrzydła i za którą nie przepadam i na całe szczęście- zawiodłem się! Jest na o niebo lepsza i nie ma dużo podobieństw (niby jest to orzeźwienie, ale zaprezentowane w inny sposób). Jasne tabakiera się kojarzy: są nawet góry i obie błyszczą srebrno- ale Alpen się otwiera(całe pudełko) i za to olbrzymi +

A sam smak, konsystencja, barwa?
Pozwólcie, że posypie- dwie kopiczki na ręce. Nie jest ani jasno brązowa, ani ciemno, powiedzmy że "umiarkowany brąz". Stosunkowo drobna, ale... przyjemnie wilgotna i niuch! Za ostatnie w tym życiu samotne walentynki- zdrówko! Fajnie rozchodzi się w nosie, aromat nie jest mocny, ani szczególnie intensywny, ale na pewno przyjemny, chłodny że tak powiem. Nie spływa do gardła, przyjemnie można sobie pooddychać i to jest przyjemne. Fajnie, świetnie, super- ale nic więcej choćbym chciał nie dopowiem!

Kolejny produkt od Sweeditch Match, który nie zawodzi, coraz bardziej lubie tą marke. Dlatego polecam, każdemu spróbowanie- pewnie pod alpejskim niebem smakowałaby lepiej :) Nie wybiera się ktoś? ;)

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Wilgotność tabaki;
- Przyjemnie odświeża/ orzeźwia;
- Bardzo fajna tabakierka (otwieralna);
- Może i alpejska ;)
Minusy Tabaki
- Brakuje jednak dźwięku trąb i huku fajerwerków
- Jest bardzo dobra, ale cóż więcej?
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or