redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

The Viking
by Nitzo     Luty 06, 2012    
(Updated: Styczeń 14, 2014)
Ocena ogólna 

4.2
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

5.0

Wczesno wiosenne podłoże, po topniejącym śniegu

"I po co było tyle tego zamawiać?! To nie pachnie tak pięknie- czyli pierwsze wrażenie po otwarciu puszki. Ale jeśli chodzi o ocenianie tabaki po zapachu... W tym samym czasie zamówiłem Gekachelter Virginie; więc nie będę narzekał na Vikinga, bo to dopiero "śmierdzi z pozoru". Ale o tym jeszcze napiszę ;)

W przyrodzie występuje taki owoc jak durian. Owoc jest znany z tego, że strasznie cuchnie, ale jego smak jest tak wspaniały, że w Azjii nazywany jest "Królem Owoców"
Co ma Wiking do Duriana?
A, otóż coś tam ma ;) Kiedy przełamiemy się i wciągniemy tabake, całkowicie zapominamy o jej woni prosto z pudełka. Jest naprawdę niezła, szczególne dla koneserów tego rodzaju tabak (których zwolennikiem jestem również i ja)- aromat mocny, ciężki, "nikotynowy". Do czego porównać? Do wilgotnego leśnego poszycia w nie zielonym lesie, może do torfu- jest ciężki, dość wybujały, choć aromat nie jest szczególnie trwały i łatwo zapomnieć co przed chwilą się wchłonęło :p (Pewnie stąd daję tylko 4, choć z czystym sumieniem mógłbym dać 4,5)

Puszka jest spora- 25g. etykieta tylko na wieczku- niby nic szczególnego, ale też nie ma sie do czego przyczepić. Trzeba uważać, żeby nie wciskać wieka na siłe, bo mogą być później problemy z otwieraniem. I jeszcze nazwa : Viking Brown. Co ma viking do tytoniu? Nie wiem, chyba nic- nazwa ma być chyba podkreśleniem siły/ mocy wikingów- przełożonej na mocny smak tabaki. Brown? Tak ale bardzo, bardzo ciemny brown.

W skrócie tabaka- nie dla każdego i nie na każdy czas, bo nie zawsze kiedy najdzie ochota na tabake, Viking swoją ciężkością wstrzeli się w nasze nozdrza. W końcu ciężkie brzmienia nie psaują do każdej okazji :)

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Cena na za taką ilość;
- Mocny aromat
- Ciężka, wilgotna
- Puszka
Minusy Tabaki
- Czasem może spłynąć i podrapać, ale "ten typ tak ma" więc to niekoniecznie wada;
- Zapach.
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or