redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Cherry Menthol Hot

AdministratorAdministrator   Wrzesień 24, 2009  
 
0.0
 
2.3 (2)
7234   0   1   0   0   0
 

Informacje o tabace

Producent
Toque

Parametry tabaki

Waga tabaki
10g.

Toque

Recenzje użytkowników

2 reviews

Ocena ogólna 
 
2.3
Ocena smaku 
 
1.8  (2)
Ocena opakowania 
 
4.5  (2)
To write a review please register or
(Updated: Styczeń 14, 2014)
Ocena ogólna 
 
2.8
Ocena smaku 
 
2.5
Ocena opakowania 
 
4.0

Cherry- Menthol z poza schematu.

Tabaka nie zrobiłaby tak negatywnego wrażenia, gdyby... nie brak tego co na pudełku: menthol- szukam, niucham i nie czuję. Cherry- hmm. za pierwszym razem absolutnie nie, ale... Jak tak wącham i wącham to coś jakbym odnajdywał, ale- czy to nie przypadkiem zapach tego co na siłę chciałbym wyczuć? Nie wiem.

Tabaka zmielona dość grubo jak na "tabaczke z puszki". Zdecydowanie lepiej zażyć ją z ręki niż z palców. Wilgotność, raczej niska, ale nie aż tak żeby pyłek wpadał dalej niż ma ;)

Sam aromat, poza tym że nieodzwierciedla nazwy nie jest taki zły- łagodny, przyjemny dla nosa. Na pewno nikt nie powie, że jest "chemiczny" jak to często bywa w przypadkach wiśniówek. Tylko czy ta, aby na pewno do nich należy ;) ?

Ocena byłaby zdecydowanie wyższa, gdyby nie fakt że kupując Toque Cherry Menthol- chcielbyśmy otrzymać wiśnie z mentolem; a nie po prostu "znośny smak"

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Zmielenie;
- Naturalność;
- Podstawa tytoniowa
Minusy Tabaki
- Nikłe odzwieciedlenie tego co mamy na pudełku;
- Taki typ tabaki, lepiej zażywałoby się chyba z innego pudełka bo jak na Toque jest zmielona dość grubo.
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Styczeń 07, 2011)
Ocena ogólna 
 
1.8
Ocena smaku 
 
1.0
Ocena opakowania 
 
5.0

...do niczego

Tabakę kupiłem w ciemno, myśląc, że wszystkie tabaki z Cherry Menthol w nazwie są przynajmniej dobre. No i się przeliczyłem. Ta tabaka nie ma ani mocnego mentolu, ani dobrej wiśni. Ponad to tabaka wydaje się zwietrzała. A wcale zwietrzała nie jest. Przy zażyciu tabaka nie ma nic do zaoferowania a później nie chce się do niej wracać. Czyli nie nadaje się ani na co dzień, ani raz na jakiś czas. W sumie nie nadaje się do niczego.

Choć nie chce mi się pisać już o tej tabace, to wypadałoby napisać coś o wyglądzie i reszcie.
Mamy tu do czynienia z drobnym zmieleniem, na tyle drobnym, że można przy niej kaszlnąć (jak to przy anglikach). Tabaka jest optymalnie brązowa i optymalnie wilgotna ;).

Na plus wychodzi tylko puszkowa steam-punkowa tabakiera, ;) mieszcząca 10g (co w tym wypadku jest jej wadą, bo nie wiadomo co zrobić z taką ilością nieudanej tabaki). No i pozostaje jeszcze cena. Wcale nie w euro, lecz w złotówkach, wynosząca ok. 7 zł.

Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
e-max.it: your social media marketing partner