redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

 
Apricot
Apricot Hot
Wilsons & Co (Sharrow) Ltd
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 
 
3.6
Ocena smaku 
 
3.5
Ocena opakowania 
 
4.0

WoS Apricot

WoS Apricot, tabaka od dawna już dostępna na polskim rynku, ale mało się o niej mówi. Może to być w głównej mierze spowodowane tym, iż Gawith Apricot dla polskiego tabaczarza dominuje wśród morelowych aromatów, więc nie ma powodu by sięgać po inne ciekawostki. Wielka szkoda, bo co firma to inna kreacja i warto poznać jak one sobie wyobrażają ten owoc.

Oto przede mną stoi WoS Apricot, który jest jednym z lepszych angielskich wyrobów o tym aromacie. W sumie to i konkurencja niewielka to i tak można powiedzieć. Warto tylko unikać SG Apricot, a już każda inna robi wrażenie.

Tym razem do czynienia mamy z tabaką drobno mieloną i strasznie suchą - cóż chyba to niewielka niespodzianka, bo WoS zwykł przyznawać się do którego produktu dorzucił ciut mentolu (Raspberry Menthol, Honey Menthol). Mimo tego, że niektórym suchość przeszkadza w tabakach to zażywanie Apricota wcale nie jest takie straszne. Może troszkę zaboleć, ale cóż... tabaka to dość męska używka.

Morela nie jest jakoś mocno wyczuwalna i nie robi niesamowitego wrażenia, ale na pewno aromat tej tabaki jest bardzo przyjemny. Przewija się lekka, delikatna słodkość - nieco mydlana - morelowa. Ciut mentolu na pewno dodałoby nieco smaczku, ale skoro WoS chciał na sucho, niech i tak będzie, bo i tak jest sympatycznie.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- mydlana morelka
Minusy Tabaki
- suchość nie będzie znośna dla wszystkich
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

 
 
Sortowanie 
 
To write a comment please register or