redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Camphor & Mild
Wilsons & Co (Sharrow) Ltd
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Październik 08, 2012)
Ocena ogólna 

3.6
Ocena smaku 

3.5
Ocena opakowania 

4.0

CAMPHOR & MILD

Wilsons of Sharrow Snuff jest to jedna z najstarszych wytwórni tabaki na świecie, produkująca od 1737 roku. Oferują nam szeroki wachlarz wyrobów tabaczanych. Swoją sławę na całym świecie zawdzięczają niezmiennej tradycji, jakości produktów oraz różnorodności. Siedziba znajduje się w miejscowości Sheffield w Wielkiej Brytanii. Tyle historii wystarczy. Przejdźmy teraz do samego produktu, który nosi nazwę CAMPHOR & MILD. Moim zdaniem ta tabaka bardzo im mnie wyszła. Zamiast kamfory mamy tu do czynienia z mocnym cytrusowym smakiem. Sam zapach faktycznie jest bardzo łagodny, ale naprawdę nie wiem czemu ta tabaka nie przypadła mi do gustu. Zapach przewodni, tak jak wspomniałem, to cytrus, podkreślony bardzo, ale to bardzo łagodnym mentolem, który jest ledwie wyczuwalny. Honor tego produktu ratuje niebanalny, dobrej jakości tytoń. Generalnie, bardzo się rozczarowałem, bo oczekiwałem kamfory, a nie cytrusów. Tabakierka- standard, jak również zmielenie i wilgotność. Puszeczka 5gramowa, aluminiowa, zmielenie bardzo drobne, wilgotność nikła. Cena w jakiej można ja nabyć to 6.50 i w górę. Podsumowując, jest to zwykła cytrusowa tabaka na bardzo dobrej bazie tytoniowej. To tyle ode mnie, dziękuję i pozdrawiam.
Wasze zdrowie. Snuff!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Cytrus
- Łagodność
- Dobra baza tytoniowa
Minusy Tabaki
- Gdzie ta kamfora?!
- Puszka nie przystosowana do ilości tabaki jaka się w niej znajduje
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or