redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Camphor & Mild
Wilsons & Co (Sharrow) Ltd
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Wrzesień 11, 2013)
Ocena ogólna 

2.9
Ocena smaku 

3.0
Ocena opakowania 

2.5

Camphor & Mild Snuff

Nim przejdę do opisywania tej tabaki chciałbym tylko wspomnieć że jest to recenzja po dłuższej przerwie w pisaniu lecz nie w spożywaniu. Przerobiłem już kilka nawet nieszablonowych tabak jednak nie mogłem się nigdy zebrać ,aby coś o nich napisać.

Dziś bierzemy na warsztat coś dość " klasycznego i pospolitego " ,a przynajmniej ogólnie dostępnego. Tabakę nabyłem za 4,69 co jest na prawdę niską ceną i poniekąd można to odebrać jako plus. Może teraz trochę o opakowaniu. Jest to mała srebrna przyjemna dla oka , okrągła puszeczka. Na górze widnieje nalepka WoSa , informuje nas o " smaku " proszku. Jest dość prosta , nie ma się czym zachwycać. Pomimo niezłego efektu wizualnego jest totalnie niepraktyczna. Tabaka jest nasypana " z górką " więc przy pierwszych otwarciach na pewno ubrudzimy sobie ręce i otoczenie. W dodatku ciężko jest wydobyć odpowiednią na snuffa dawkę i trzeba sobie pomagać górną częścią puszki niczym łopatą.

Sama tabaka jest bardzo drobno zmielona i sucha ,a jednocześnie ma tendencje do zbijania się w grudki. Często przy mocniejszym wciągnięciu leci do gardła co może spowodować lekki kaszel ,ale przynajmniej nie spływa. Jeśli chodzi o walory " smakowe " mam mieszane odczucia. Aromat na pewno jest bardzo delikatny i lekko cytrusowy , dość szybko zanika. Z drugiej jednak strony potrafi trochę poszczypać po nosie.

Ogólnie tabakę można wypróbować ,ale na pewno nie kupię jej drugi raz. Nie jest zła lecz do górnolotnych produktów jej dużo brakuje.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Cena
- Przystępność
Minusy Tabaki
- Niepraktyczne pudełko
- Grudki
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

3 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 3  

Sortowanie 

To write a comment please register or
Kleks Napisane przez Kleks
Wrzesień 11, 2013
Ostatnia akutalizacja:
Wrzesień 11, 2013
"Przerobiłem już kilka nawet nieszablonowych tabak"
Nawet nieszablonowych?

Poza tym widać że nigdy nie słyszałeś, o zażywaniu za pomocą szczypty bądź łyżeczki.
W odpowiedzi na wcześniejszy komentarz

Shamo Napisane przez Shamo
Wrzesień 11, 2013
Słyszałem i nawet praktykowałem ,ale przyznaje się że nie posiadam. Tym bardziej nie mam jej zawsze przy sobie ,a tabakę w kieszeni bardzo często.

Przez nieszablonowe tabaki rozumiem różne smaczki z np. Bawarii czy Indii.

Poza tym wydaje mi się że jest wiele ignorancji w twoim komentarzu i od razu starasz się na mnie naskoczyć.
W odpowiedzi na wcześniejszy komentarz

Kleks Napisane przez Kleks
Wrzesień 11, 2013
Chodziło, o słowo "nawet", które dziwnie brzmi w tym zdaniu.

Poza tym zwróciłem uwagę że nie słyszałeś, o szczyptach bądź łyżeczce albowiem stwierdziłeś że tabakierka jest niepraktyczna gdyż musisz sobie pomagać wieczkiem.
Z tego wynika że przesypujesz tabakę do tabakierki anatomicznej celem zażycia.
Osobiście uważam że zdecydowaną większość WoSów (w tym C&M) łatwiej zażywa się szczyptami (dwa palce w przeciwieństwie do łyżeczki ma większość tabaczarzy).

3 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 3