redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Ice Lemon (non-tobacco)
Wilsons & Co (Sharrow) Ltd
by Filek     Sierpień 11, 2010    
Ocena ogólna 

3.9
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

3.5

Ice Lemon, czyli nie ważne ile zażyjesz- efekt jest ten sam

Wyciągam z pośród moich tabak: Ice- Lemona. Coś tu jeszcze zostało. Do diabła nie idzie otworzyć puszeczki to już nie pierwsza puszeczka od WOS-a która się zacięła. I w dodatku na etykiecie nie widać już niemal nic przez sporadyczne noszenie jej w kieszeni. Biorę nożyczki i dobieram się do żółtego drobnego proszku. Jest taka jaką ją pamiętam, choć ostatni kontakt miałem z nią jakieś 3 miesiące wstecz, zresztą beztytoniówka chyba i po 10 latach nie zmieniła by swojego aromatu :p. I to samo odczucie jakie pamiętam: witaminka, cytrynka, za mało ICE, odświeżenia, które mogę znaleźć np. w Butterfly Lemon. Ice- Lemon ma to do siebie, że nie istotne jest czy zażyjemy mini szczypte czy MEGA szczypte- efekt w nosie jest ten sam... No może, tylko husteczki nabierają później bardziej żółtego koloru. Mimo wszystko daję mocne 4. Ostatnio bawię się trochę z produktami "tabakopodobnymi" i na ich tle Wilson of Sharrow ICE-LEMON naprawdę nie wypada najgorzej.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Smak delikatny, ale cytrynka jest;
- Witaminki tylko nie wiem czy przez nos podziałają;
- Jak na beztytoniówke- spoko ;)
Minusy Tabaki
- Brakuję mi trochę efektu "ICE"
- Trafiła mi się jakaś nie wadliwa puszeczka, niestety w przypadku WOS-a już nie pierwszy raz i stąd moja ocena
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or