redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Blueberry Hot
Wilsons & Co (Sharrow) Ltd
by Pablo     Styczeń 18, 2013    
Ocena ogólna 

4.5
Ocena smaku 

4.5
Ocena opakowania 

4.5

Blueberry

Tabakiera typowa dla wosów, nie będę się specjalnie rozpisywać na jej temat. Kiedy zawartości jest w niej jeszcze dużo, to lubi się wysypywać przy otwieraniu. Moje rozwiązanie? Przesypać połowę zawartości do innej tabakiery i zostawić na później. Dobrym sposobem na zapobiegnięcie wysypania się tabaczki w takich puszkach to podniesienie tabakiery i kilkukrotne upuszczenie jej na blat, na zasadzie podobnej jak robią to pokerzyści z żetonami kiedy się nimi bawią. Dodam jeszcze, że większość tabak w puszkach lubi się zacinać - w tym przypadku tego nie doświadczyłem.
Po otwarciu widzę drobno zmielony, lecz nie suchy pył o przyjemnym, brązowym kolorze - nazwałbym go neutralnym, gdyż nie jest zbyt ciemny ani jasny. Wąchając czuję bardzo przyjemny, angielski tytoń oraz słodką nutę, również miłą dla nosa. Nie przywodzi ona od razu na myśl jagody, co jest dobre, gdyż jeśli się nad tym zastanowić, to zapach jagód jest bardzo subtelny. Jeśli przytłumiałby on zapach tytoniu, to byłby znak, że coś jest nie tak i że chemicy mogli zbytnio maczać swe palce w tym przypadku.
Zażywam; do mojego nosa dostaje się przyjemny w obyciu, nie drażniący wyrób. Brak nikotynowego kopa. Zapach jaki odczuwam jest podobny do aury otaczającej otwartą tabakierę, aczkolwiek jagoda się bardziej 'ucieleśnia'. Cały czas czujemy pyszny, angielski tytoń podobny do tego z WoS Gold Label. Sądzę, że tytoń dominuje w tym wyrobie a jagoda jest dla niego tłem, tłem w które musimy się wpatrzeć przez pryzmat tytoniowy. Raz poczułem w niej coś, co definitywnie skojarzyło mi się z owocem, drugi raz z kolei miałem wrażenie, że wącham bułkę jagodziankę. Jest to bardzo dobra cecha tej tabaki, ponieważ tytułowa jagoda nie jest nachalna ani chemiczna, doskonale współgra ona ze swym brązowym kamratem i razem tworzą mieszankę bardzo naturalną. Warto nie zniechęcać się do niej i jakiś czas nad nią pokontemplować oraz docenić całą kompozycję, choćby ze względu na bardzo dobrej jakości bazę, jaką jest tytoń.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
Dobry tytoń
Nietuzinkowy aromat
Brak chemii
Mała ilość nikotyny
Łagodna dla nosa
Nie za sucha
Nie nafaszerowana mentolem
Minusy Tabaki
Brak
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or